Alwado

Hakkımızda

1940'lı Yıllardan Beri Ahşap Sektöründe Türkiye'nin Lideri

Firmamız 1998 yılından bu yana, kurucularından olduğumuz Antalya Organize Sanayi (AOSB) de bulunan 12.000m² alana kurulu 8.000m² kapalı üretim tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ne Üretiyoruz?

Endüstriyel ahşap sektöründe yer alan çam ve ladin masif panel, Kapı Sereni, Lamine Kiriş, doğrama profilleri , özel profillerin üretimi ile lideri olduğumuz sektöre yön vermekteyiz. ayrıca yapmış olduğumuz ürünlerin üretimi sırasında çıkan doğal talaştan yapılan pelet ürünümüzü de müşterilerimize sunuyoruz.

Alanyalı Ahşap - Alwado bu geniş pazarda yer alabilmek için AHŞAP konusunda yetişmiş uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ilke edinerek üretim yapmaktadır. Genel olarak teknolojiyi bilgi birikimiyle birleştirerek en kaliteli mamulü üretmektedir. Hedefimiz, beton ve çelik malzemenin soğuk yüzü yerine, ahşabın sıcak ve samimi duruşunu sizlerin beğenisine sunmak.

ÜRETİMİMİZ

- 8.000 m² kapalı,12.000 m² toplam fabrika alanı
- Otomasyonlu kereste boylama makine parkuru
- Otomasyonlu finger-joint ekleme makine parkuru
- Otomasyonlu hızar-kesim hatları
- Modernize profil hatları
- Vakum Emprenye Tesisi
- Laminasyon pres tesisi
- Masif panel pres hatları

Güneş Panelleri Bilgileri

Üretim tesisimizde güneş enerjisi panellerinin kullanılmasıyla, çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiliyoruz. Bu sayede, enerji ihtiyacımızı temiz ve yenilenebilir bir kaynaktan karşılayarak hem maliyetlerimizi düşürüyoruz hem de çevresel etkimizi azaltıyoruz. Güneş enerjisiyle üretim yaparak, sürdürülebilirliği destekleyen ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.